O firmie

Air-com to firma z szeroką ofertą, w której znajdą Państwo rozmaite produkty z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki. Korzystając z naszych produktów, przygotują Państwo pełne instalacje, sprzedajemy również pojedyncze elementy, będące uzupełnieniem wielu różnych konstrukcji. Ponadto, w asortymencie znajdują się rozmaite narzędzia – pneumatyczne, jak i te tradycyjne.

Posiadamy produkty tylko od najlepszych, renomowanych producentów, takich jak Festo, Landefeld, Norgren i wielu innych. Jednak od kilku lat Air-com to już nie tylko sklep, ale również  producent. Samodzielnie przygotowujemy dla Państwa siłowniki pneumatyczne, wykonywane zgodnie z dostarczonym lub też przygotowanym przez nas projektem.

Dostosowujemy się do Państwa potrzeb, do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie. Realizujemy zlecenia w maksymalnie krótkim czasie, w szczególnie pilnych sytuacjach oddając gotowe siłowniki pneumatyczne nawet w ciągu 24 godzin. Zdajemy sob bowiem sprawę, jak cenny dla każdego przedsiębiorstwa jest czas.

Główna siedziba firmy Air-com znajduje się we Wrocławiu, jednak posiadamy swoje oddziały również w innych częściach kraju. Produkty dystrybuowane przez firmę Air-com dostarczamy do Klientów na terenie całego kraju.